blog...aneb pár písmenek
Přečtěte si tipy a návody, jak snadno lze vytvořit něco krásného

Chcete v životě změnu?

Když si člověk plně uvědomí, že zdrojem všeho je jen on sám, může ho napadnout otázka, jakou roli pak v jeho životě hrají vlivy z vnějšku  …a mezi tyto vlivy patří i obrazy. Takže na co jsou vlastně energetické a harmonizační obrazy , když změna života přichází pouze na základě změny vnitřních přesvědčení?

Obrazy, které lidem pomáhají, v sobě nesou jemnohmotnou energii, rezonující s daným člověkem. Mohou samozřejmě rezonovat i s více lidmi.  Nedělají však nic za něho, jak by bylo pohodlné si myslet :-)

Jsou zrcadlem, které ukazuje energii, kterou by člověk mohl a měl v sobě mít, aby se dostal tam, kam chce a jemně ho svým působením, pokud se v něm nic nebrání, vytahují do vyšších vibračních polí.

Při pohledu či při meditaci na obraz  cítíte v sobě pocit…..většinou je to jakoby se ve vás něco usmálo – cítíte teplo, pohodu, radost, lásku…a to je ono :-)   Tento pocit je potřeba opakovaně  posilovat, trénovat, tak dlouho, aby se ve vás usadil a stal se vaší součástí. Teprve pak z vás začne samovolně vyzařovat a do vašeho života přitahovat a zhmotňovat vaše přání a cíle.

A o tom je působení ( nejen) Slunečních obrazů :-)

mějte krásné dny

Martina